ماژول فیبر نوری میکروتیک S-85DLC20D

روتر وایرلس میکروتیک RB941-2nD
دی ۱۰, ۱۳۹۸
گیت وی ویپ نیوراک MX60-24FXO
دی ۱۸, ۱۳۹۸
نمایش همه

ماژول فیبر نوری میکروتیک S-85DLC20D

مشخصات فنی ماژول فیبر نوری میکروتیک S-85DLC20D

Optic Fibre Module Mikrotik S-85DLC20D

ماژول شبکه فیبر نوری SFP مناسب جهت استفاده با فیبرهای نوری مالتی مد بوده و دارای کانکتورهای LC و طول موج ۸۵۰nm می باشد . حداکثر طول کابلی که این SFP پشتیبانی مینماید ۵۵۰ متر می باشد . این ماژول بر روی کلیه تجهیزات میکروتیک که قابلیت نصب SFP دارند ، آزمایش شده و به خوبی جواب داده است . از این ماژول بر روی سایر تجهیزات نیز می توان استفاده نمود .

مشخصات فنی ماژول فیبر نوری میکروتیک S-85DLC20D

  • حالت کاری: MultiMode
  • طول موج ماژول: ۸۵۰nm
  • فاصله : ۵۵۰ متر
  • نرخ تبادل داده : ۱٫۲۵G
  • رابط اتصال:  Dual LC

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “ماژول فیبر نوری میکروتیک S-85DLC20D”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + یک =