ماژول فیبر نوری Cisco GLC-LH-SMD

ماژول فیبر نوری Cisco GLC-LH-SM
دسامبر 6, 2020
مودم مخابراتی تلبس CTU-S V35
دسامبر 6, 2020
نمایش همه

ماژول فیبر نوری Cisco GLC-LH-SMD

ریال۸,۰۰۰,۰۰۰

1 در انبار

ماژول فیبر نوری Cisco GLC-LH-SMD

یکی از رایج ترین قطعات سخت افزاری در شبکه ، ماژول های فیبر نوری است که می توانید برای بهبود پهنای باند خود استفاده کنید. واحدها را می توانید با توجه به نیاز و هزینه خود خریداری کنید زیرا آنها با توجه به قیمت و کیفیتشان سرعت متفاوتی دارند. این ماژول های فیبر نوری با اکثر آداپتورهای شبکه پورت Uplink سازگار هستند و شما می توانید با توجه به نیاز خود به راحتی آنها را برای دستگاه خود نصب کنید. ابعاد این قطعه سخت افزاری ۸٫۵ x 13.4 56 56.5 میلی متر و وزن ۷۵ گرم در بازار تجهیزات شبکه موجود است.

 

انتقال اطلاعات در ماژول Cisco GLC-LH-SMD SFP:

رابط مورد استفاده برای این واحد یک فیبر نوری LC است و آنها از یک SFP ، سوکت mini-GBIC آن استفاده می کنند که از سرعت Ethernet 1000Base-T برای تبادل داده استفاده می کند. این مدل از واحد SFP با پروتکل های CE ، FCC کلاس A ، CISPR 22 کلاس A ، EN55022 ، VCCI کلاس A ITE و EN55024 مطابقت دارد و برای شبکه هایی که این پروتکل را دارند استفاده می شود. پردازنده استفاده شده برای این جهش از کیفیت بالایی برخوردار است و اندازه پایه آن ۶۲٫۵μm است. کمتر خواهد شد

 

کاربرد ماژول فیبر نوری Cisco GLC-LH-SMD :

ماژول فیبر نوری سیسکو می تواند داده ها را در دو حالت MultiMode و SingleMode تبادل کند ، در حالی که در MultiMode می تواند تا ۵۵۰ متر را پشتیبانی کند ، در حالی که در SingleMode داده های تا ۱۰ متر را می فرستد. نوع کابلی که می توانید برای این واحد استفاده کنید Cat 6 / Cat 6a است که می تواند داده ها را با طول موج ۱۳۱۰nm در پهنای باند ۵۰۰MHz انتقال دهد. از دیگر ویژگی های این واحد می توان به سازگاری Ethernet 1000Base-T و اتصال سریع اشاره کرد.

مشخصات ماژول SFP Cisco GLC-LH-SMD :

  • ابعاد: ۸٫۵ ۱۳ ۱۳٫۴ ۵۶ ۵۶٫۵ میلی متر
    وزن: ۷۵ گرم
    پردازنده: سیسکو
    استاندارد و پروتکل: CE ، FCC کلاس A مجاز ، CISPR 22 کلاس A ، EN55022 ، VCCI کلاس A ITE ، EN55024
    نوع بندر: LC / UPC
    سرعت انتقال: اترنت ۱۰۰۰Base-T
    نوع فیبر: MMF
    اندازه هسته: ۶۲٫۵ میکرومتر
    حداکثر طول انتقال داده: ۵۵۰ متر
    طول موج: ۱۳۱۰ نانومتر
    پهنای باند: ۵۰۰ مگاهرتز
    الیاف جدید: SFP ، mini-GBIC
    نوع کابل: Cat 6 / Cat 6a
    ویژگی های دیگر:

    امکان تحویل سریع
    سازگاری اترنت ۱۰۰۰Base-T
    طول فرستنده و گیرنده ۱۰G در فیبر نوری تا ۵۵۰ متر است

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ماژول فیبر نوری Cisco GLC-LH-SMD”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − سیزده =