ماژول شبکه سیسکو X2-10GB-LR

اکسس پوینت میکروتیک RBmAP2nD
اردیبهشت ۹, ۱۳۹۹
ماژول صدا شبکه سیسکو Module Cisco VIC-4FXS DID
اردیبهشت ۱۳, ۱۳۹۹
نمایش همه

ماژول شبکه سیسکو X2-10GB-LR

مشخصات فنی ماژول شبکه سیسکو X2-10GB-LR

 

ماژول شبکه سیسکو X2-10GB-LR

 

ماژول شبکه سیسکو مدل X2-10GB-LR برای مسافن های طولانی طراحی شده و تا ۱۰ کیلومتر را پشتیبانی می کند و در بازار تجهیزات شبکه با وزن ۹۰ گرم و در ابعاد ۹۱x35x12 میلیمتر به فروش می رسد. این ماژول شبکه با سرعت بالای ۱۰ گیگابایت قادر به انتقال داده ها می باشد. ماژول شبکه سیسکو از کانکتورهای SC/PC بهره می برد. این محصول قابل استفاده برای کابل های SMF می باشد و در واقع این کابل ها همان کابل فیبر نوری سینگل مود می باشد که دارای هسته ی بسیار باریکی هستند. طول موجی که نور لیزر در این کابل را انتقال می دهد ۱۳۱۰ نانومتر می باشد. ماژول شبکه Cisco مدل X2-10GB-LR در دمای عملیاتی ۰ تا ۷۰ درجه سانتیگراد به خوبی می تواند کار کند و دارای مصرف برق ۴ وات و ولتاژ ۳٫۳ ولت می باشد.

 

مشخصات فنی ماژول شبکه سیسکو X2-10GB-LR :

 

  • طول موج : ۱۳۱۰ نانومتر
  • نوع فیبر : SMF
  • اندازه هسته : ۶۲٫۵ میکرون
  • پهنای باند : ۵۰۰ مگاهرتز
  • ابعاد : ۹۱x35x12 میلیمتر
  • وزن : ۹۰ گرم
  • فرم فاکتور : X2
  • فاصله تحت پوشش : ۱۰ کیلومتر
  • نرخ ارسال ماژول : ۱۰ گیگابایت
  • ولتاژ : ۳٫۳ ولت
  • مصرف برق : ۴ وات
  • اتصال دهنده : SC / PC دوگانه
  • دمای عملیاتی : ۰ تا ۷۰ درجه سانتیگراد
  • رابط : SC Duplex

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “ماژول شبکه سیسکو X2-10GB-LR”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + 10 =