روتر سیسکو ISR4431/K9

ماژول شبکه سیسکو HWIC-1T
نوامبر 1, 2021
نمایش همه

روتر سیسکو ISR4431/K9

ریال۱,۴۸۵,۰۰۰,۰۰۰

روتر سیسکو ISR4431/K9

 ISR4331/K9 Router Service  برای محیط شعبه های سازمانی کوچک تا متوسط ​​طراحی شده است، خدمات VOIP پیشرفته و سطح بی سابقه ای از هوشمندی WAN را ارائه می دهد. Cisco ISR4331 ترکیبی از ۲ پورت اترنت گیگابیتی دو حالته و PVDM4 DSP برای خدمات صوتی و تصویری، دو ماژول شبکه، یک اسلات کارت خدمات یکپارچه و یک اسلات ماژول سرویس است که می توانید یک سوئیچ اترنت گیگابیتی یا شاید یک تیغه تک تیغه سری e-سری سیسکو UCS اضافه کنید. ماژول سرور برای اجرای برنامه های کاربردی مجازی. پشتیبانی کامل از کیت های توسعه نرم افزار OnePK به معنای آگاهی متقابل بین شبکه و برنامه ها است. قابلیت مشاهده و کنترل برنامه به صورت بومی در روتر موجود است.

عملکرد کلید فعال کردن خدمات شعبه پیشرفته یا افزایش مقیاس در سراسر سازمان است. با IOS XE و کنترل، داده و CPUهای خدمات اختصاصی، این پلتفرم در صنعت بی بدیل است. ISR 4331 عملکرد ۱۰۰ مگابیت بر ثانیه تا ۳۰۰ مگابیت در ثانیه را در صورت تقاضا ارائه می دهد، با عملکرد پرداخت به میزان رشد، می توانید در صورت نیاز ظرفیت حمل و نقل را افزایش دهید. رشد عملکرد پلت فرم با کسب و کار شما، شما فقط برای عملکردی که نیاز دارید پرداخت می کنید. ارتباطات ایمن در ISR انتظار می رود و شما به پیشرفته ترین پلت فرم رمزگذاری در بازار، IPsec، SSL VPN و flex VPN با پشتیبانی از استانداردهای رمزگذاری نسل بعدی نیز دسترسی خواهید داشت. Cisco 4331 پلتفرم نهایی تحویل برنامه تا اواسط است. – اندازه دفاتر شعب این به معنای واقعی کلمه مسیریابی دوباره تعریف شده است.

 پنل جلویی Cisco ISR4331/K9

روتر سیسکو ISR4431/K9OEM

واحد تامین برق
ال ای دی
کلید روشن و خاموش روتر
منبع تغذیه اختیاری

پنل پشتی Cisco ISR4331/K9
 پنل پشتی Cisco ISR4331/K9

· اسلات های NIM از یک ماژول دو پهن یا دو سیگنال گسترده پشتیبانی می کنند.

· یک اسلات SM-X را می توان با استفاده از یک کارت حامل اختیاری به شکاف ماژول رابط شبکه (NIM) تبدیل کرد.

·۱ و ۲ : این چهار پورت شامل یک پورت ترکیبی، یک پورت RJ45 و یک پورت SFP است. این بدان معناست که RJ45 و SFP در پورت ترکیبی نمی توانند به طور همزمان استفاده شوند. 

 لوازم جانبی روتر سیسکو Cisco ISR4331/K9 

 

موارد

مدل ها

توضیحات

کنسول و کابل های کمکی

CAB-AUX-RJ45

کابل کمکی سیسکو CAB-AUX-RJ45 8 فوت با RJ45 و DB25M

CAB-ETH-S-RJ45

کابل روتر سیسکو CAB-ETH-S-RJ45

CAB-CONSOLE-RJ45

کابل کنسول سیسکو CAB-CONSOLE-RJ45 6 فوت با RJ45 و DB9F

کابین-کنسول-USB

کابل کنسول سیسکو CAB-CONSOLE-USB کنسول ۶ فوت با USB نوع A و mini-B

مجوزها

L-SL-4330-APP-K9=

مجوز Cisco AppX L-SL-4330-APP-K9= با ۷۵۰ اتصال/ISRWAAS یا ۱۳۰۰ اتصال/vWAAS برای ISR4331

ماژول های رابط شبکه

NIM-1MFT-T1/E1

سیسکو نسل چهارم Multiflex Trunk Voice و ماژول رابط شبکه WAN

NIM-2CE1T1-PRI

Cisco Multiflex Trunk Voice و ماژول رابط شبکه WAN

NIM-4E/M

کارت رابط شبکه صوتی آنالوگ (گوش و دهان)

NIM-2FXS

کارت رابط شبکه صوتی آنالوگ سیسکو NIM-2FXS

NIM-2FXS/4FXO

کارت رابط شبکه صوتی آنالوگ سیسکو NIM-2FXS/4FXO

NIM-8MFT-T1/E1

سیسکو نسل چهارم Multiflex Trunk Voice و ماژول رابط شبکه WAN

SFP ها برای پورت های GE On-Board

GLC-SX-MMD

ماژول فرستنده گیرنده سیسکو GLC-SX-MMD 1000BASE-SX SFP، MMF، ۸۵۰ نانومتر، DOM

GLC-LH-SMD

ماژول فرستنده گیرنده سیسکو GLC-LH-SMD 1000BASE-LX/LH SFP، MMF/SMF، ۱۳۱۰ نانومتر، DOM

GLC-ZX-SMD

ماژول فرستنده گیرنده سیسکو GLC-ZX-SMD 1000BASE-ZX SFP، SMF، ۱۵۵۰ نانومتر، DOM

 

مشخصات فنی روتر سیسکو ISR4431-K9 :

  • ابعاد : ۵۰۷٫۲ × ۴۳۸٫۱۵ × ۴۳٫۹ میلیمتر
  • وزن: ۲۰٫۸۸ کیلوگرم
  • پهنای باند : ۵۰۰ مگابیت در ثانیه تا ۱ گیگابیت در ثانیه
  • پورت های اتصال :
  • ۴ پورت WAN یا LAN با سرعت ۱۰/۱۰۰/۱۰۰۰
  • ۴ پورت ثابت RJ-45
  • ۴ پورت ثابت SFP
  • OIR (تمام ماژول های I / O): دارد
  • یک پورت  کنسول USB نوع B mini (تا ۱۱۵٫۲ کیلوبیت بر ثانیه)
  • ۱ پورت کنسول سریال RJ45  (تا ۱۱۵٫۲ کیلوبیت بر ثانیه)
  • ۱ پورت سریال کمکی RJ45 (تا ۱۱۵٫۲ کیلوبیت در ثانیه)
  • اسلات ها : ۳xNIM, 1xISC, 2xExternal USB2
  • حافظه پیش فرض DDR3 ECC DRAM : تا ۲ گیگابایت
  • حافظه فلش : ۸ گیگابایت (حداکثر تا ۳۲ گیگابایت)
  • گزینه های برق: داخلی: AC, DC و PoE
  • ولتاژ ورودی : ۱۰۰ تا ۲۴۰ ولت AC
  • فرکانس ورودی AC : از ۴۷ تا ۶۳ هرتز
  • شدت جریان برق ورودی : تا ۶۰ آمپر
  • قدرت بدون وجود ماژول : ۶۵ وات
  • حداکثر قدرت با منبع تغذیه AC : برابر با ۴۳۰ وات بدون POE
  • حداکثر قدرت با منبع تغذیه پی او ایی : برابر با ۵۰۰ وات
  • حداکثر قدرت خروجی PoE از منبع قدرت PoE: برابر ۲۵۰ وات

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “روتر سیسکو ISR4431/K9”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − هفده =