ماژول فیبر نوری سیسکو X2-10GB-ER

پچ کورد فیبر نوری نگزنس SC-LC N123.4CLY2 2m
اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۹
تلفن تحت شبکه یالینک مدل SIP T27G
اردیبهشت ۲۲, ۱۳۹۹
نمایش همه

ماژول فیبر نوری سیسکو X2-10GB-ER

مشخصات فنی ماژول فیبر نوری سیسکو X2-10GB-ER

 

ماژول فیبر نوری سیسکو X2-10GB-ER

 

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل X2-10GB-ER با وزن ۳۰۰ گرم و ابعاد ۳۶x121x18 میلیمتر تولید شده است و در بازار تجهیزات شبکه با کیفیت عالی به فروش می رسد. این ماژول فیبر نوری دارای فرم فاکتور Plug-in module و طول موج ۱۵۵۰ نانومتر می باشد. ماژول فیبر نوری X2-10GB-ER از کانکتور Duplex SC بهره برده و از حداکثر فاصله تا ۴۰ کیلومتر پشتیبانی می کند. این محصول دارای ولتاژ ۳٫۳ تا ۵ ولت با مصرف برق ۴ وات بوده و در دمای عملیاتی ۰ تا ۷۰ درجه سانتی گراد به خوبی می تواند کار کند. X2-10GB-ER با تمام کلیدها و ماژول های سری سیسکو که از فرستنده X2 پشتیبانی می کنند ۱۰۰٪ سازگار است. این ماژول فیبر نوری Cisco مدل X2-10GB-ER با سرعت ۱۰ گیگابیت بر ثانیه قادر به انتقال داده ها می باشد. از دیگر ویژگی های این مدل پشتیبانی از استانداردهای IEEE 802.3ae, IEEE 802.3ak, IEEE 802.3aq و IEEE 802.3an است.

 

مشخصات فنی ماژول فیبر نوری سیسکو X2-10GB-ER :

 

  • وزن : ۳۰۰ گرم
  • ابعاد : ۳۶x121x18 میلیمتر
  • فرم فاکتور : Plug-in module
  • طول موج : ۱۵۵۰ نانومتر
  • نوع کانکتور : Duplex SC
  • حداکثر فاصله : ۴۰ کیلومتر
  • نوع فیبر : SMF
  • ولتاژ : ۳٫۳ تا ۵ ولت
  • مصرف برق : ۴ وات
  • حداکثر سرعت داده : ۱۰ گیگابیت بر ثانیه
  • دمای عملیاتی : ۰ تا ۷۰ درجه سانتی گراد
  • پشتیبانی از استانداردهای :
    • IEEE 802.3ae
    • IEEE 802.3ak
    • IEEE 802.3aq
    • IEEE 802.3an

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “ماژول فیبر نوری سیسکو X2-10GB-ER”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج − یک =